Eric Naposki Net Worth, Age, Height, Weight, Family, Wiki 2024
Mini Biography
| Name | Eric Naposki |
|---|---|
| Date of Birth | December 20, 1966 |
| Profession | American Football Player |
| Net Worth | $1.5 Million |
Eric Naposki is a renowned American Football Player. He was born in New York City, United States on December 20, 1966. You might be interested to know more about Eric Naposki. So, in this article, we discussed all information about Eric Naposki's net worth, wiki, bio, career, height, weight, family, pics, affairs, car, salary, age, and other details in 2024. Without future ado, let's learn more about Eric Naposki.
Table of Contents (Quick Links)
Eric Naposki Biography
Do you wanna know Eric Naposki's full Biodata? Eric Naposki is an American Football Player. He was born in New York City on December 20, 1966. He is 57 years old. Take a look at the following table for more information.
| Name | Eric Naposki |
|---|---|
| Nickname | - |
| Gender | Male |
| Date of Birth | 20-Dec-1966 |
| Age in 2024 | 57 |
| Birth Place | New York City |
| Country | United States |
| Nationality | American |
| Height | 1.88 m |
| Weight | 104 KG |
| Profession | American Football Player |
Eric Naposki Net Worth, and Salary 2024
What is the Networth of Eric Naposki? What is the income source of Eric Naposki? We all know that is it almost impossible to say someone's total asset, and how much he or she earns every month. According to the various source, there is an approximate asset that is net worth or net wealth. So what is the networth of Eric Naposki?As of 2024, the current net worth of Eric Naposki is $1.5 Million.
Eric Naposki Age, and Birthday Info 2024
Eric Naposki's Birthday Countdown
Eric Naposki's birthday 🎂 🎉 is in...
- days
- Hours
- Minutes
- Seconds
How old is Eric Naposki? In this section, we will talk about Eric Naposki's age, and birthday-related info. Eric Naposki's actual age is 57, and birthday is on 20-Dec-1966. When is Eric Naposki's next birthday? The next birthday of Eric Naposki is on 20 December, 2024.
| Birthday | 20-Dec-1966 |
|---|---|
| Name of the Day | Tuesday |
| Zodiac Sign (Horoscope) | Sagittarius |
| Next Birthday | 20 December, 2024 |
| Age in 2024 | 57 years |
| Place of Birth | New York City |
| Country of Birth | United States |
Eric Naposki's Height, Weight, and Physical Condition
What is the physical condition of Eric Naposki? The physical condition of Eric Naposki is good. How tall is Eric Naposki? Want to know Eric Naposki's Height Weight in Feet-Inch or Meter-Centimeter? In this section, we discussed height-weight along with eyes and hair colors. height is 1.88 m., and weight is 104.
- Eric Naposki's Height: 1.88 m.
- Eric Naposki's Weight: 104 Kilograms
In the below table, you will find the height of Eric Naposki in Meter, Centimeter, and Feet Inche, & the weight in KG and Pound.
| Height | In Feet Inches: 6'2" |
|---|---|
| In Meters: 1.88 m. | |
| Weight | In Pound: 229.32 lbs |
| In KG: 104 Kilograms | |
| Eye Color | - |
| Hair Color | - |
Eric Naposki Girlfriend and Marital Status
Do you want to know whether Eric Naposki is married or unmarried? Who is the Girlfriend of Eric Naposki? In this section, we will talk about Eric Naposki's personal life, life story. As you are curious to know about Eric Naposki. We added the information below.
| Marital Status | Yet to be updated |
|---|
Eric Naposki Educational Qualifications
Do you want to know what is the educational qualifications of Eric Naposki? In this table, we added the education information of Eric Naposki. As we do not have all data currently, we keep some fields blank which we will update soon.
| School | Yet to update |
| College | Yet to update |
| University | Yet to update |
Visit the official Facebook, Instagram, Twitter, Wikipedia, and YouTube accounts of Eric Naposki. For those who do not have an account on a certain platform, we added the official website link of the platform.
FAQs about Eric Naposki
Some FAQs (Frequently Asked Questions) about Eric Naposki.
- What is the Net Worth of Eric Naposki?
The Net Worth of Eric Naposki is $1.5 Million.
- What is the Height of Eric Naposki?
The height of Eric Naposki is 1.88.
- Where is the birthplace of Eric Naposki?
The birthplace of Eric Naposki is New York City.
- What is the Date of Birth of Eric Naposki?
The birthday of Eric Naposki is on 20-Dec-1966.
- Is Eric Naposki Married?
The marital status of Eric Naposki is: Yet to be updated
Conclusion
So that's all we have about Eric Naposki's net worth, bio, wiki, biography, height, weight, awards, facts, siblings, awards, and other information. We hope you get the information about Eric Naposki. Share your thoughts in the comment section.
Disclaimer
The info about Eric Naposki's net worth, wiki, bio, career, height, weight, family, affairs, car, salary, age, and other details are based on Wikipedia, IMDb,Forbes, Instagram, and Facebook of Eric Naposki. There may have wrong or outdated info, if you find so, please let us know by leaving a comment below.